Support

Met vragen over onderzoeksdatamanagement kun je terecht bij RDM Support. Tijdens kantooruren zijn wij telefonisch bereikbaar op 020 - 525 4900. Per e-mail bereik je ons op rdm-support@uva.nl.

Achter RDM Support schuilt een organisatiebreed netwerk van data-deskundigen. RDM Support wordt beheerd door de Bibliotheek UvA/HvA.

HvA

Ben je aan de HvA verbonden en gaat je vraag specifiek over één vakgebied, dan kun je terecht bij:

dhr. drs. J.J. (Jan) Botman

Faculteit Bewegen, Sport en Voeding (FBSV)

j.j.botman@hva.nl | 06-211 58 996

dhr. J.R. (Jaroen) Kuijper

Faculteit Digitale Media & Creatieve Industrie (FDMCI)

j.r.kuijper@hva.nl | 06-211 56 422

mw. L. (Loes) Kors-Smit

Faculteit Business en Economie (FBE)

l.kors-smit@hva.nl | 06-211 57 777

mw. drs. E.S.M. (Liseth) Roos

Faculteit Gezondheid (FG)

e.s.m.roos@hva.nl | 06-211 58 994

dhr. drs. F.M. (Frans) Westgeest

Faculteit Maatschappij en Recht (FMR)

f.westgeest@hva.nl | 06-211 56 332

dhr. R. (Renger) Dijkstra

Faculteit Onderwijs en Opvoeding (FOO)

r.dijkstra@hva.nl | 06-211 55 544

mw. J.J. (Janna) Toebosch MSc

Faculteit Techniek (FT)

j.j.toebosch@hva.nl | 06-211 58 999

UvA

Ben je aan de UvA verbonden en gaat je vraag specifiek over één vakgebied, dan kun je terecht bij:

  • dhr. drs. M.G. (Martien) Versteeg

    Algemene cultuurwetenschappen

    M.G.Versteeg@uva.nl | T: 0205253002

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. G.H. (George) Meerburg

    Biologie en Biomedische wetenschappen

    G.H.Meerburg@uva.nl | T: 0205256643

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. K.M. (Kasper) Abcouwer

    Forensische wetenschappen

    K.M.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257199

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. K.M. (Kasper) Abcouwer

    Fysische geografie / Aardwetenschappen

    K.M.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257199

    Ga naar detailpagina
  • mw. J.C. (Judith) Opitz

    Geografie, Planologie en Internationale ontwikkelingsstudies

    J.C.Opitz@uva.nl | T: 0205254069

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. M.M. (Maaike) van Rossem

    Geschiedenis (Middeleeuwen)

    M.M.vanRossem@uva.nl | T: 0652567207

    Ga naar detailpagina
  • mw. dr. E.D. (Ewa) Zakrzewska

    Geschiedenis (Oude)

    E.D.Zakrzewska@uva.nl | T: 0205252479

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. G.H. (George) Meerburg

    Informatiewetenschappen

    G.H.Meerburg@uva.nl | T: 0205256643

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. M.G. (Martien) Versteeg

    Kunstgeschiedenis

    M.G.Versteeg@uva.nl | T: 0205253002

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. L.M.G. (Laetitia) Hamel

    Literatuurwetenschap

    L.M.G.Hamel@uva.nl | T: 0205253869

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. J.P.C. (Janneke) Staaks

    Pedagogiek en Onderwijskunde

    j.p.c.staaks@uva.nl | T: 0205258720

    Ga naar detailpagina

Gepubliceerd door  RDM support

13 oktober 2016