Ondersteuning

Voor het goed omgaan met onderzoeksgegevens zijn verschillende vormen van ondersteuning beschikbaar.

RDM Support

Met vragen over onderzoeksdatamanagement kun je terecht bij RDM Support. Tijdens kantooruren zijn wij telefonisch bereikbaar op 020 - 525 4900. Per e-mail bereik je ons op rdm-support@uva.nl.

Achter RDM Support schuilt een organisatiebreed netwerk van data-deskundigen. RDM Support wordt beheerd door de Bibliotheek UvA/HvA.

Data stewards

Elke faculteit heeft één of meer data stewards aangewezen. Je data steward kan je ondersteunen bij het beheren van je onderzoeksdata.

Data stewards UvA

  • dhr. drs. B.C. (Bas) Bouten MBA

    Faculteit Economie & Bedrijfskunde (FEB) en ABS-RI

    B.C.Bouten@uva.nl | T: 0205257384

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. G. (Gea) Lindeboom

    Faculteit der Geesteswetenschappen (FGw)

    G.Lindeboom@uva.nl | T: 0205253054

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. Y.M. (Yomi) van der Veen

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen (FMG) en AISSR

    y.m.vanderveen@uva.nl | T: 0205252745

    Ga naar detailpagina
  • dhr. B.N.J. (Boy) Menist

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica (FNWI)

    B.N.J.Menist@uva.nl | T: 0205257609

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. S. (Sanne) Veenenbos

    Faculteit der Rechten (FdR)

    s.veenenbos@uva.nl | T: 0205258772

    Ga naar detailpagina

Data stewards HvA

N.R. (Niek) van Ulzen

Faculteit Bewegen, Sport en Voeding (FBSV)

Faculteit Gezondheid (FG)

n.r.van.ulzen@hva.nl | 06 - 21155712

A. (Hafid) Ballafkih

Faculteit Business en Economie (FBE)

a.h.ballafkih@hva.nl | 06- 21158501

T.P.F. (Thierry) Verburgh

Faculteit Digitale Media en Creatieve Industrie (FDMCI)

t.p.f.verburgh@hva.nl | 06 - 15638960

J. (Jorien) van der Laan

Faculteit Maatschappij en Recht (FMR)

j.van.der.laan2@hva.nl | 06 - 21157747

W. (Wanda) de Wit

Faculteit Onderwijs en Opvoeding (FOO)

w.de.wit@hva.nl | 06-11296938

M.M.J.M. (Maurice) Pelt

Faculteit Techniek (FT)

m.m.j.m.pelt@hva.nl| 06-41805647

Gepubliceerd door  RDM support

27 september 2018