Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
EN uva.nl

Ondersteuning

Voor het goed omgaan met onderzoeksgegevens zijn verschillende vormen van ondersteuning beschikbaar.

RDM Support

Met vragen over onderzoeksdatamanagement kun je terecht bij RDM Support. Tijdens kantooruren zijn wij telefonisch bereikbaar op 020 - 525 4900. Per e-mail bereik je ons op rdm-support@uva.nl.

Achter RDM Support schuilt een organisatiebreed netwerk van data-deskundigen. RDM Support wordt beheerd door de Bibliotheek UvA/HvA.

Data stewards

Elke faculteit heeft één of meer data stewards aangewezen. Je data steward kan je ondersteunen bij het beheren van je onderzoeksdata.

Data stewards UvA

dhr. drs. B.C. (Bas) Bouten MBA

Faculteit Economie & Bedrijfskunde (FEB) en ABS-RI

dhr. prof. dr. F.R. (Frank) Kleibergen

ASE-RI

mw. drs. G. (Gea) Lindeboom

Faculteit der Geesteswetenschappen (FGw)

mw. J. (Joan) Schrijvers MSc

Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen (FMG) en AISSR

dhr. dr. J. (Jasper) van de Pol

ASCoR

dhr. dr. J.G. (Jasper) Wijnen

PsyRes

dhr. dr. G.J.A. (Harry) Garst

RICDE

dhr. B.N.J. (Boy) Menist

Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica (FNWI)

mw. drs. S. (Sanne) Veenenbos

Faculteit der Rechten (FdR)

Data stewards HvA

N.R. (Niek) van Ulzen

Faculteit Bewegen, Sport en Voeding (FBSV)

Faculteit Gezondheid (FG)

n.r.van.ulzen@hva.nl | 06 - 21155712

A. (Hafid) Ballafkih

Faculteit Business en Economie (FBE)

a.h.ballafkih@hva.nl | 06- 21158501

T.P.F. (Thierry) Verburgh

Faculteit Digitale Media en Creatieve Industrie (FDMCI)

t.p.f.verburgh@hva.nl | 06 - 15638960

J. (Jorien) van der Laan

Faculteit Maatschappij en Recht (FMR)

j.van.der.laan2@hva.nl | 06 - 21157747

W. (Wanda) de Wit

Faculteit Onderwijs en Opvoeding (FOO)

w.de.wit@hva.nl | 06-11296938

M.M.J.M. (Maurice) Pelt

Faculteit Techniek (FT)

m.m.j.m.pelt@hva.nl| 06-41805647