Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
EN
Ondersteuning

Ondersteuning

Voor het goed omgaan met onderzoeksgegevens zijn verschillende vormen van ondersteuning beschikbaar.

RDM Support

Met vragen over onderzoeksdatamanagement kun je terecht bij RDM Support. Tijdens kantooruren zijn wij telefonisch bereikbaar op 020 - 525 4900. Per e-mail bereik je ons op rdm-support@uva.nl.

Achter RDM Support schuilt een organisatiebreed netwerk van data-deskundigen. RDM Support wordt beheerd door de Bibliotheek UvA/HvA.

Data stewards

Elke faculteit heeft één of meer data stewards aangewezen. Je data steward kan je ondersteunen bij het beheren van je onderzoeksdata.

Data stewards UvA

dhr. drs. B.C. (Bas) Bouten MBA

Faculteit Economie & Bedrijfskunde (FEB) en ABS-RI

mw. L. (Lisa) Koks MA

ASE-RI

mw. drs. G. (Gea) Lindeboom

Faculteit der Geesteswetenschappen (FGw)

mw. L. (Lotte) Batelaan MA

Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen (FMG) en Amsterdam Institute for Social Science Research (AISSR)

mw. E.S. (Emma) van der Goot

Amsterdam School of Communication Research (ASCoR)

dhr. dr. J.G. (Jasper) Wijnen

Psychology Research Institute (PsyRes)

dhr. dr. G.J.A. (Harry) Garst

Research Institute of Child Development and Education (RICDE)

dhr. B.N.J. (Boy) Menist

Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica (FNWI)

mw. drs. S. (Sanne) Veenenbos

Faculteit der Rechten (FdR)

dhr. dr. B.J.J. (Bart) Hattink

Academisch Centrum Tandheelkunde Amsterdam (ACTA)

Data stewards HvA

N.R. (Niek) van Ulzen

Faculteit Bewegen, Sport en Voeding (FBSV)

Faculteit Gezondheid (FG)

n.r.van.ulzen@hva.nl | 06 - 21155712

A.S. (Anne) de Jong

Faculteit Bewegen, Sport en Voeding (FBSV)

Faculteit Gezondheid (FG)

a.s.de.jong@hva.nl 

A. (Hafid) Ballafkih

Faculteit Business en Economie (FBE)

a.h.ballafkih@hva.nl | 06- 21158501

T.P.F. (Thierry) Verburgh

Faculteit Digitale Media en Creatieve Industrie (FDMCI)

t.p.f.verburgh@hva.nl | 06 - 15638960

W.A. (Willeke) Manders

Faculteit Maatschappij en Recht (FMR)

w.a.manders@hva.nl | 06 - 53157975

S. (Saskia) Swart

Faculteit Maatschappij en Recht (FMR)

s.swart@hva.nl | 06 - 21138615

M.L. (Merel) Driessen

Faculteit Onderwijs en Opvoeding (FOO)

m.l.driessen@hva.nl |06 - 48275885

M.M.J.M. (Maurice) Pelt

Faculteit Techniek (FT)

m.m.j.m.pelt@hva.nl| 06-41805647